Po witaminę C sięga się przede wszystkim w okresach obniżonej odporności. Jednak tak naprawdę po tę witaminę powinno sięgać się codziennie. Można ją znaleźć w wielu produktach, takich jak owoce czy warzywa. Czasem jednak to nie wystarczy i trzeba wspomóc się specjalnymi preparatami. Jednym z lepszych preparatów, które mogą dostarczyć organizmowi niezbędną witaminę C jest AkuC marki Akuna.

AkuC to nowoczesny suplement w płynnej postaci, który wykazuje niezwykłą skuteczność. Pomaga uzupełnić wymaganą, dzienną dawkę witaminy C w wygodny sposób. Skład preparatu wzbogacony został o bioflawonoidy, które chronią m.in. przed szkodliwym działaniem światła słonecznego. Dzięki temu, że AkuC dostępny jest w płynnej formie, wchłanianie rozpoczyna się już w przełyku. Umożliwia to dostarczenie organizmowi znacznie większej ilości witaminy C i jest to znacznie skuteczniejszy sposób niż suplementacja tabletkami lub kapsułkami. AkuC zawiera witaminę C, która pozyskiwana jest w sposób naturalny, a to sprawia, że jest zupełnie bezpieczna dla organizmu. Nie można jej też przedawkować, co pozwala uniknąć zakwaszenia organizmu.

Witamina C to jedna z bardziej cennych witamin, jakie musimy dostarczać naszemu organizmowi. Co prawda, w wielu produktach można odnaleźć duże pokłady witaminy C, jednak bardzo łatwo ulegają one degradacji pod wpływem obróbki, np. termicznej. Dlatego warto wzbogacić swoją dietę o preparat AkuC. Dzięki temu można mieć pewność, że organizm otrzymuję odpowiednią dawkę witaminy C.


0 komentarzy

Dodaj komentarz

Avatar placeholder

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *